Jitka Konečná
Jitka
Konečná
Narozen: 4.5.1957
Zemřel: 6.12.2018 (61 let)

Jitka prožila krásný a naplněný život, ač skončil příliš brzy. Příkladně a s láskou pečovala o manžela, svoje dvě děti a později o vnučku. Jako učitelka v mateřské školce ovlivnila život hned několika generací dětí v Černé Hoře. Vždy se snažila děti maximálně zabavit a motivovat. Ráda je učila novým věcem, vymýšlela besídky k různým příležitostem, po večerech vyráběla kostýmy. Odměnou jí bývalo dětské zaujetí a slzy dojetí v očích rodičů. 

Svůj volný čas trávila maximálně aktivně. Ráda pečovala o dům a zahradu, vařila a pekla svým blízkým. Rekreačně se věnovala sportu, především plavání, cyklistice, turistice a sjezdovému či běžeckému lyžování. Odpočinek příliš nevyhledávala, když už si sedla, brávala často do ruky pletení nebo šila.

Její vášní bylo cestování. Užívala si ho hlavně ve zralém věku. Kromě milovaných dovolených u moře, především v Řecku, se podívala i do vzdálenějších koutů světa. Mezi místa, která navštívila, patří například Norsko, Švýcarsko, Slovinsko, Austrálie, Kanada, Izrael či Kostarika. V závěru života navštívila s celou rodinou, jak to měla nejradši, Skotsko.

Svůj životní příběh uzavřela po krátké těžké nemoci, se kterou bojovala statečně do posledních chvil. Zemřela doma, obklopena svými nejbližšími. 

 

 

Nahlásit závadný profil
Nahlásit závadný profil

Uveďte prosím důvod, z jakého se domníváte,
že je tento profil závadný: