Pavel Švarc byl můj muž, tatínek, bratr, strejda a také hasič co miloval život. Žil pro rodinu a děti. Byl vždy slyšet a vidět, všude ho bylo plno. Rád se bavil , měl rád přátelé a posezení s nimi. Grilování a vínečko. Chodili jsme spolu na bluegrass festivaly, jezdily na výlety, welness, lyžovat. Měli jsme krásný rodinný život a vychovávali spolu našeho synka Toníka. Oba jsem měli děti z předešlých vztahů a všichni jsme spolu navzájem vycházeli a vycházíme. Pavel tu je se svými rodiči. Jeho ztráta je a bude pro nás nesmírně těžká, ale veříme že se na nás dívá a ochraňuje. Nikdy na něj nezapomeneme!
Uveďte prosím důvod, z jakého se domníváte,
že je tento profil závadný: